wybierz autora:
  • Nie pal mamo, nie pal tato - to cykl zajęć, które w miesiącu maju były realizowane w naszym przedszkolu. Głównym celem było zainteresowanie dzieci tematyką zdrowia, a w szczególności wykształcenie u nich świadomej postawy dbania o własne zdrowie
    Relacja 2018-05-26, 19:01 | autor: Ewa Rucińska
  • 14 maja odwiedzili nas uczniowie kl. III wraz ze swoją wychowawczynią. Podczas spotkania, które odbyło się na placu zabaw, nasi starsi koledzy czytali nam różne opowiadania, wiersze, bajki. Głównym celem tego spotkania było promowanie wśród dzieci
    Relacja 2018-05-19, 19:48 | autor: Ewa Rucińska
  • 11 maja odwiedzili nas aktorzy ze Studia Artystycznego Ssmyk z Białegostoku, którzy zaprezentowali spektakl pt. "Krasnal Jacek". Głównym bohaterem przedstawienia był tytułowy bohater, którego największym marzeniem było zostać superbohaterem.
    Relacja 2018-05-15, 19:27 | autor: Ewa Rucińska
  • 19.04.2018 r. razem z dziećmi z oddziału przedszkolnego w szkole wybraliśmy się do Siedlec na przedstawienie teatralne ,, Pinokio". Tam w towarzystwie dzieci z innych przedszkoli podziwialiśmy grę aktorów – ich interpretację bajki, stroje, dekoracje i rekwizyty.
    Relacja 2018-04-25, 18:31 | autor: Ewa Rucińska
  • 20.04.2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Mokobodach zorganizował Konkurs Piosenki Polskiej. Nasze przedszkole reprezentował Antek Kisieliński, który zdobył I miejsce w najmłodszej grupie wiekowej. Antkowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych występach.
    Relacja 2018-04-22, 20:07 | autor: Ewa Rucińska